Eduroam bevielio tinklo vartotojo registracija

Jeigu jau esate registravęsi prie Vieningos Prisijungimo Sistemos (VPS) per https://pagalba.vdu.lt tai registracijos žingsnius galite praleisti ir su turimu prisijungimo vardu ir slaptažodžiu jungtis prie eduraom tinklo. Kaip jungtis skirtingose operacinėse sistemose.


REGISTRACIJA

Norėdami naudotis VDU teikiama Eduroam paslauga, pirmiausia turite užsiregistruoti. Tai padaryti galite paspaudę šią nuorodą: https://pagalba.vdu.lt. Atsidariusiame lange įrašykite vartotojo vardą ir VDU elektroninio pašto adresą (1 pav.). Vartotojo vardas turi būti toks, kaip Jūsų VDU elektroninio pašto adresas, tik be „@ fc.vdu.lt“ galūnės, pvz., vardas.pavarde@fc.vdu.lt – vartotojo vardas būtų „vardas.pavarde“.

Pav. 1

Į nurodytą VDU elektroninio pašto adresą gausite elektroninį laišką su instrukcijomis, kaip sėkmingai pabaigti registracijos procedūrą (2 pav.)

Pav. 2

Paspauskite elektroniniame laiške esančią nuorodą ir atsivėrusiame lange įrašykite naują slaptažodį (3 pav.). Slaptažodis turi būti ne trumpesnis, kaip 6 simboliai: jį turi sudaryti bent viena didžioji ir mažoji raidės bei bent vienas skaičius arba simbolis.

Pav. 3

Apie sėkmingą registraciją jus informuos pranešimas. P.S. registruojantis antrą, trečią ir vėlesnius kartus registracija nebevykdoma, pakeičiamas tik bevielio tinklo naudotojo slaptažodis puslapio https://pagalba.vdu.lt „Slaptažodžio keitimas“ skiltyje (Pav.4).

Pav. 4