Windows Vista OS

Pastaba: instrukcija parašyta naudojantis „Windows Vista Ultimate“ ir standartinę „Windows“ bevielio tinklo konfigūravimo aplinką.

1. Prieš pradedant konfiguruoti kompiuterį, būtina pašalinti senąją konfiguraciją (senos konfiguracijos pašalinimas Windows Vista OS).

2. Dešiniajame ekrano kampe susiraskite piktogramą, atvaizduojančią tinklą, ir spustelėkite ją, atsiradusiame  pasirinkimo lange pasirinkite „Connect to a network“.

3. Iššokusiame „Connect to a network“ lange pasirinkite eduroam ir spauskite „Connect“.

4. Iššokusiame „Connect to a network“ lange pasirinkite „Enter/select additional log on information“.

5. Iššokusiame „Enter Credentials“ lange įveskite vardas.pavarde@vdu.lt (studentams: vardas.pavarde@fc.vdu.lt), o „Password“ lauke suveskite VPS vartotojo slaptažodį ir spauskite „OK“.

6. Iššokusiame „Connect to a network“ lange pasirinkite „Enter/select additional log on information“.

7. Iššokusiame „Validate Server Certificate“ lange spauskite „OK“.

8. Jeigu viską atlikote teisingai, jūs prisijungsite prie eduroam bevielio tinklo. Kad internetas pradetų veikti, reikia palaukti šiek tiek laiko (~ 1 – 2 min), kol jūsų kompiuteris prisiregistruos prie tinklo ir gaus tinklo nustatymus.