Windows 7 OS

Kompiuterio prijungimas prie Eduroam bevielio tinklo, naudojantiems Windows 7 OS

Pastaba: instrukcija parašyta naudojantis „Windows 7 Ultimate“ ir standartinę „Windows“ bevielio tinklo konfigūravimo aplinką.

1. Prieš pradedant konfiguruoti kompiuterį, būtina pašalinti senąją konfiguraciją (senos konfiguracijos pašalinimas Windows 7 OS).

2. Dešiniajame ekrano kampe susiraskite piktogramą, atvaizduojančią bevielį tinklą, ir spustelėkite ją, atsiradusiame bevielių tinklų pasirinkimo lange pasirinkite eduroam ir spauskite „Connect“.

3.  Iššokusiame „Windows Security“ lange įveskite vardas.pavarde@vdu.lt (studentams: vardas.pavarde@fc.vdu.lt), o „Password“ lauke suveskite VPS vartotojo slaptažodį.

4.  Iššokusiame „Windows Security Alert“ lange pasirinkite „Connect“.

5. Jeigu viską atlikote teisingai, jūs prisijungsite prie eduroam bevielio tinklo. Kad internetas pradetų veikti, reikia palaukti šiek tiek laiko (~ 1 – 2 min), kol jūsų kompiuteris prisiregistruos prie tinklo ir gaus tinklo nustatymus.