Windows 10/8/8.1 OS

angliškai

Pastaba: instrukcija parašyta naudojantis „Windows 10/8/8.1 enterprise“ ir standartinę „Windows“ bevielio tinklo konfigūravimo aplinką.

1. Prieš pradedant konfiguruoti kompiuterį, būtina pašalinti senąją konfiguraciją (senos konfiguracijos pašalinimas Windows 8/8.1 OS).

2. Dešiniajame ekrano kampe susiraskite piktogramą, atvaizduojančią bevielį tinklą, ir spustelėkite ją.{:}{:lt}Kompiuterio prijungimas prie Eduroam bevielio tinklo, naudojantiems Windows 8/8.1 OS

Pastaba: instrukcija parašyta naudojantis „Windows 8/8.1 enterprise“ ir standartinę „Windows“ bevielio tinklo konfigūravimo aplinką.

1. Prieš pradedant konfiguruoti kompiuterį, būtina pašalinti senąją konfiguraciją (senos konfiguracijos pašalinimas Windows 8/8.1 OS).